قالب وبسايت

محمد داودي

برق قدرت - شروع ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی
 
برق قدرت
برق قدرت وتكنولوژي هاي برق (اخبار فناوری وکنکور ها-مقاله -سرگرمی و...)
درباره سايت


با سلام به شما بزرگواران عزیز که به وب سایت این بنده حقیر اومدید
تو این وبلاگ سعی شده و داره میشه که حداقل نیاز های جوانان ودانشجویان به خصوص برق رو فراهم کنم که می توان گفت از جمله اونها قراردادن مقاله به صورت مداوم وروزانه-اعلام اخرین اخبار مربوط به کنکور وفناوری ها وسایر اخبار که بازدید کنندگان عزیز میتوانند (تیتر اخبار از تمامی خبر گزاری هارا هر نیم ساعت 1 بار به صورت انلاین عوض شده واخبار جدید تر درج می شود) 10 تیتر خبر های ایران وجهان رو در گوشه سمت چپ مشاهده کنند که کلیک کردن روی عنوان خبر شرح خبر رومیتوانند بخونند و...-قرار دادن ارشیو تصاویر کمیاب ودیدنی در سایر موضوعات اعم از برق (تمامی موضوعات برق ) وطبیعت(گل -گیا هان مناظر و......) و......----معرفی سایت با ادرس -قرار دادن سایت های مهم لازم درقسمت پیوند های روزانه وپیوند های وبلاگ ودیگر امکانات که به علت کثرت نمی توان از تمامی این امکانات یاد کردکه با جستجو در صفحه ,, خودتون مشاهده میکنید .سر اخر امید وارم که از این وبلاگ راضی بوده وبا دادن نظرات مفید وسازنده این بنده حقیر را در هرچه بهتر ساختن این وبلاگ کمک نمایید
باتشکر .محمد داودی برق قدرت

 

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره‌هاي مهندسي فنّاوري ارشد سال 1391 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش از روز سه شنبه 90/12/16 آغاز و در روز سه شنبه 90/12/23 پايان مي‌پذيرد، لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در اين اطلاعيه باشند، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

2-2)  شرایط اختصاصی:

الف- داشتن مدرک کارشناسی (لیسانس) یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی که مدرک مذکور مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد و براساس جدول شماره (1) مندرج در دفترچه راهنما با رشته امتحاني مرتبط باشد.

ب ـ داشتن حداقل 3 سال تجربه و سابقه كار فني (صنعتي) و تخصصي مرتبط (مطابق جدول شماره 4) مندرج در دفترچه راهنما.

تبصره1: داوطلبان شاغل در وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی باید قبل از ثبت نام، موافقت کتبی و بدون قید و شرط محل کار مربوط را  مبنی بر ادامه تحصیل آماده نموده و پس از قبولي در زمان ثبت‌نام به مراكز آموزشي ذيربط ارايه نمايند.

تبصره2: براساس مصوبه جلسه 748 مورخ 88/11/17 شوراي برنامه‌ريزي آموزش عالي، دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته، دارندگان مدارك معادل به شرط آن‌كه دوره فوق با مجوز شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار شده باشد و مدرك معادل آنان مورد تاييد وزارت متبوع باشد، مي‌توانند با همان مدرك معادل در آزمون تحصيلات تكميلي براي ادامه تحصيل در مقطع تحصيلي بالاتر شركت نمايند و در صورت پذيرفته‌شدن ادامه تحصيل دهند.

 تبصره3: دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته، دارندگان مدارك معادل به شرط آن‌كه دوره فوق با مجوز سازمان مديريت و برنامه‌ريزي برگزار شده باشد و مدرك معادل آنان مورد تأييد سازمان مذكور باشد، مي‌توانند با همان مدرك معادل در آزمون تحصيلات تكميلي براي ادامه تحصيل در مقطع تحصيلي بالاتر شركت نمايند و در صورت پذيرفته‌شدن ادامه تحصيل دهند.

ج -  شاغلان به تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و بالاتر  نمي توانند داوطلب ثبت نام در این آزمون باشند.

د -  پذیرفته شدگان موظف به رعایت همه مقررات دانشگاه محل تحصیل خود مي‌باشند.

هـ ـ ثبت‌نام و شركت اتباع خارجي در اين آزمون ممنوع مي‌باشد. به عبارت ديگر اتباع خارجي مجاز به ثبت‌نام و شركت در اين آزمون نمي‌باشند.

 3-2)  مقررات وظیفه عمومی:

براساس اعلام رسمی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، داوطلب مرد لازم است جهت شركت در دوره‌هاي مذكور يكي از شرايط مشروحه زير را دارا بوده و يكي از كدهاي سه‌گانه زير را در بند 14 فرم تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتي درج نمايد:

1-       کارت پایان خدمت.

2-        کارت معافیت کفالت یا پزشکی و یا کارت معافیت دایم زمان صلح با فرم کامپیوتری.

3-       حكم كارگزيني و گواهي اشتغال به‌كار براي شاغلين نيروهاي مسلح كه گذراندن دوره نظام وظيفه براي آنان ضرورت ندارد.

آزمون دوره‌هاي مهندسي فناوري ارشد سال 1391 دانشگاه جامع علمی- کاربردی در روز جمعه 91/2/29 برگزار خواهد شد. همچنین اطلاعات و توضیحات تکمیلی پیرامون این آزمون به زودی از طریق  همین وبلاگ (برق قدرت)  منتشر میگردد.برچسب‌ها: اخبار
پيوندهاي روزانه سايت برق قدرت
ماشين حساب آنلاين مدارات LED
ولتاژ منبع

ولتاژ ديود

جريان ديود (ميلي آمپر)

تعداد LEDPic Slider by www.1abzar.com --->
 
 
تمامي حقوق اين سايت محفوظ است |طراحي : مهندس محمد داودي