قالب وبسايت

محمد داودي

برق قدرت - کنکور کاردانی به کار شناسی دانشگاه آزاد اسلامی امسال باکنکور کار دانی به کارشناسی سراسری امسال ادغام
 
برق قدرت
برق قدرت وتكنولوژي هاي برق (اخبار فناوری وکنکور ها-مقاله -سرگرمی و...)
درباره سايت


با سلام به شما بزرگواران عزیز که به وب سایت این بنده حقیر اومدید
تو این وبلاگ سعی شده و داره میشه که حداقل نیاز های جوانان ودانشجویان به خصوص برق رو فراهم کنم که می توان گفت از جمله اونها قراردادن مقاله به صورت مداوم وروزانه-اعلام اخرین اخبار مربوط به کنکور وفناوری ها وسایر اخبار که بازدید کنندگان عزیز میتوانند (تیتر اخبار از تمامی خبر گزاری هارا هر نیم ساعت 1 بار به صورت انلاین عوض شده واخبار جدید تر درج می شود) 10 تیتر خبر های ایران وجهان رو در گوشه سمت چپ مشاهده کنند که کلیک کردن روی عنوان خبر شرح خبر رومیتوانند بخونند و...-قرار دادن ارشیو تصاویر کمیاب ودیدنی در سایر موضوعات اعم از برق (تمامی موضوعات برق ) وطبیعت(گل -گیا هان مناظر و......) و......----معرفی سایت با ادرس -قرار دادن سایت های مهم لازم درقسمت پیوند های روزانه وپیوند های وبلاگ ودیگر امکانات که به علت کثرت نمی توان از تمامی این امکانات یاد کردکه با جستجو در صفحه ,, خودتون مشاهده میکنید .سر اخر امید وارم که از این وبلاگ راضی بوده وبا دادن نظرات مفید وسازنده این بنده حقیر را در هرچه بهتر ساختن این وبلاگ کمک نمایید
باتشکر .محمد داودی برق قدرت

؟؟؟؟؟؟خبری داغ داغ داغ ؟؟؟؟؟؟

کنکور کاردانی به کار شناسی دانشگاه آزاد اسلامی امسال باکنکور کار دانی به کارشناسی سراسری امسال ادغام شد؟؟؟؟

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 مي رساند نظر به اينكه با توجه به سياستهاي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري و دانشگاه آزاد اسلامي مقرر گرديده است آزمون مذكور با آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي تجميع شده و به صورت متمركز برگزار گردد . لذا تاريخ ثبت نام آزمون فوق الذكر از روز سه شنبه مورخ 91/03/30 شروع و تا پايان روز سه شنبه 91/04/06 ادامه خواهد داشت .

محمدحسین سرورالدین افزود: پس از ارائه پیشنهاد به وزارت علوم برای تجمیع آزمونها،‌ وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد موافقت کردند که به صورت آزمایشی یکی از آزمون ها را به صورت مشترک برگزار کنیم تا گام اولیه برای تجمیع آزمونها برداشته شود. وی افزود: این موضوع قدم اول برای تجمیع تمامی آزمونها از جمله آزمونهای دانشگاه پیام نور، علمی کاربردی، دانشگاههای غیرانتفاعی است. سرورالدین خاطرنشان کرد: این موضوع به ساماندهی آزمونهای کشوری و رفاه داوطلبان و استفاده از امکانات موسسات آموزش عالی به صورت مناسب منجر می شود.

رئیس سازمان سنجش یادآور شد: برای آزمون آزمایشی مشترک، آزمون کارشناسی ناپیوسته 91 دانشگاه آزاد با سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تجمیع می شود و ثبت‌نام این آزمون به صورت متمرکز فقط از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز سه‌شنبه 30 خرداد ماه آغاز می‌شود. وی اضافه کرد: داوطلبان تا 6 تیرماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند و آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی و سایر موسسات آموزش عالی 2 شهریور ماه برگزار می‌شود.


برچسب‌ها: کنکوری هی 91
پيوندهاي روزانه سايت برق قدرت
ماشين حساب آنلاين مدارات LED
ولتاژ منبع

ولتاژ ديود

جريان ديود (ميلي آمپر)

تعداد LEDPic Slider by www.1abzar.com --->
 
 
تمامي حقوق اين سايت محفوظ است |طراحي : مهندس محمد داودي